Líbal František (Veselí nad Lužnicí 1896 - 1974 Praha)
Krajina, signováno vlevo dole Líbal (signatura částečně setřena), nečitelně datováno, olej/karton, 49 x 69 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |